NWC 1 



Klik op de foto voor een grote versie

| Mutaties |
Nieuw:  Van:      Vertrokken:  Naar: 
Randy Bankers lager elftal      Luuk Castelijns lager elftal 
Martijn van den Einden   lager elftal      Arne van Geffen  Wilhelmina '08 
Teun van Erp  lager elftal                    Martijn Ghielen       lager elftal 
Niels van Horne lager elftal      Martijn Mulder  lager elftal 
Douwe Hurkmans lager elftal      Juul Verbugt lager elftal 
Roel Jansen lager elftal     Rob Zoon lager elftal
Gijs Kuijpers lager elftal        

Selectie |
 
 
Bankers, Randy

Bosch, Leon van den

Bosch, Mark

Brüsewitz, Gijs

Brussel, Merijn van
Naam
Randy Bankers
Geboortedatum
12 juni 1991
Woonplaats
Asten
Positie
Verdediger
NWC 1 sinds
2017  
Naam
Leon van den Bosch
Geboortedatum
26 februari 1991
Woonplaats
Asten
Positie
Verdediger
NWC 1 sinds
2010
Naam
Mark Bosch
Geboortedatum
12 oktober 1996
Woonplaats
Asten
Positie
Middenvelder
NWC 1 sinds
2015
Naam
Gijs Brüsewitz
Geboortedatum
15 april 1991
Woonplaats
Asten
Positie
Doelman
NWC 1 sinds
2010
Naam
Merijn van Brussel
Geboortedatum
21 december 1997
Woonplaats
Asten
Positie
Middenvelder
NWC 1 sinds
2016
 
Bussel, Tom van
 
Deursen, Jeroen van
 
Dijck, Koen van
 
Eijnde, Sander van den
 
Einden, Martijn van den
Naam
Tom van Bussel
Geboortedatum
15 oktober 1991
Woonplaats
Asten
Positie
Verdediger
NWC 1 sinds
2011
Naam
Jeroen van Deursen
Geboortedatum
30 maart 1990
Woonplaats
Asten
Positie
Aanvaller
NWC 1 sinds
2013
Naam
Koen van Dijck
Geboortedatum
26 december 1994
Woonplaats
Asten
Positie
Doelman
NWC 1 sinds
2015
Naam
Sander van den Eijnde
Geboortedatum
3 september 1991
Woonplaats
Asten
Positie
Aanvaller
NWC 1 sinds
2013
Naam
Martijn van den Einden
Geboortedatum
9 mei 1994
Woonplaats
Asten
Positie
Aanvaller
NWC 1 sinds
2017
 
Erp, Teun van
 
Henst, Martijn
 
Horne, Niels van
 
Hurkmans, Douwe
 
Jansen, Roel
Naam
Teun van Erp
Geboortedatum
15 mei 1995
Woonplaats
Asten
Positie
Aanvaller
NWC 1 sinds
2017
Naam
Martijn Henst
Geboortedatum
28 februari 1996
Woonplaats
Asten
Positie
Verdediger
NWC 1 sinds
2015
Naam
Niels van Horne
Geboortedatum
14 september 1993
Woonplaats
Asten
Positie
Middenvelder
NWC 1 sinds
2017
Naam
Douwe Hurkmans
Geboortedatum
28 september 1998
Woonplaats
Asten
Positie
Middenvelder
NWC 1 sinds
2017
Naam
Roel Jansen
Geboortedatum
17 augustus 1989
Woonplaats
Asten
Positie
Middenvelder
NWC 1 sinds
2017
 
Janssen, Menno
 
Janssen, Timo
 
Kuijpers, Gijs
 
Leenen, Ruud
 
Oosterhout, Ralf van
Naam
Menno Janssen
Geboortedatum
7 oktober 1997
Woonplaats
Asten
Positie
Middenvelder
NWC 1 sinds
2016
Naam
Timo Janssen
Geboortedatum
20 maart 1996
Woonplaats
Asten
Positie
Middenvelder
NWC 1 sinds
2015
Naam
Gijs Kuijpers
Geboortedatum
23 april 1994
Woonplaats
Asten
Positie
Verdediger
NWC 1 sinds
2017
Naam
Ruud Leenen
Geboortedatum
5 september 1993
Woonplaats
Asten
Positie
Verdediger
NWC 1 sinds
2016
Naam
Ralf van Oosterhout
Geboortedatum
22 september 1985
Woonplaats
Asten
Positie
Verdediger
NWC 1 sinds
2003
 
Steijlen, Gianni
 
Stiphout, Tim van
 
Vaas, Stefan
   
   
Naam
Gianni Steijlen
Geboortedatum
18 september 1996
Woonplaats
Asten
Positie
Aanvaller
NWC 1 sinds
2015
Naam
Tim van Stiphout
Geboortedatum
27 december 1997
Woonplaats
Asten
Positie
Verdediger
NWC 1 sinds
2016
Naam
Stefan Vaas
Geboortedatum
20 maart 1987
Woonplaats
Asten
Positie
Doelman
NWC 1 sinds
2013
   

Begeleiding |
 
 
Baltussen, John
 
Hanssen, Huib
 
Hurkmans, Laurens
 
Lankhorst, Theo 
 
Mennen, Jan
Naam
John Baltussen
Functie
Ass.-scheidsrechter
 
Naam
Huib Hanssen
Functie
Teammanager
 
Naam
Laurens Hurkmans
Functie
Assistent-trainer
 
Naam
Theo Lankhorst
Functie
Fysiotherapeut
 
Naam
Jan Mennen
Functie
Ass.-scheidsrechter
 
  
Nabuurs, Roel
 
Opperman, Eef
  
Rossou, Werner
   
   
Naam
Roel Nabuurs
Functie
Hoofdtrainer
Naam
Eef Opperman
Functie
Keeperstrainer 
Naam
Werner Rossou
Functie
Verzorger 
   
 

Matrix

  BEE BLE  EFC  EIN HEE  MAR  NWC  RKV  RWV  RPC  SOM  SPA  SPI WIL 
BEE  2-0 4-5 0-1 1-4 1-4 0-0 2-3 2-0 1-2 1-1 2-3 2-1 1-2
BLE 0-4 0-2 1-4 0-4 3-1 1-1 2-1 1-5 3-5 0-3 1-1 0-3 2-1
EFC  1-1 8-1 0-1 0-1 2-0 3-0 4-2 3-1 1-0 2-0 2-0   5-0
EIN  4-1 3-1 1-2 2-1 3-3 1-0 3-1 1-2 1-0 3-4 3-1 0-1 3-1
HEE  0-2 3-2 0-2 4-3 2-0 2-1 3-0   1-1 0-3 3-2 2-0 4-1
MAR  2-3 2-1 2-2   1-4 1-2 1-1 1-0 0-0 0-2 0-1 3-1 5-2
NWC  2-2 0-1 2-0 1-1 0-4 0-1 1-3 2-3 2-0 1-1 1-1 0-1  
RKV  1-2 3-1 1-2 1-4 0-2 2-0 1-0 3-0 3-0 0-4 2-1 2-0 2-2
RWV  5-2 3-0 1-2 2-0 1-2 3-4 2-1 2-2 0-2 1-4 3-2 1-1 1-2
RPC    2-0 4-3 5-4 6-4 0-2 0-1 1-0 0-4 0-1 0-0 5-1 4-0
SOM  1-0 2-1 1-0 1-1 1-5 0-0 1-0   1-2 2-1 0-2 2-2 1-0
SPA 4-0   0-1 0-2 2-1 2-2 2-0 4-3 0-1 2-1 4-2 - 2-0 2-0
SPI 1-1 3-0 0-0 5-2 0-6 1-1 0-0 1-3 1-0 0-0 2-5 1-1 5-1
WIL 0-3 1-1 1-3 1-5 0-3 0-3 3-2 0-1 1-2 2-2 1-1 2-2 1-2 -
 ​
Legenda
Beerse Boys BEE    RKVVO   RKV
SV Blerick BLE   Rood-Wit Veldhoven RWV
EFC  EFC   RPC RPC
FC Eindhoven AV       EIN                SV Someren SOM
RKSV Heeze HEE   Sparta '18 SPA
Marvilde MAR   Sportclub Irene SPI
NWC  NWC    Wilhelmina Boys WIL
 

Spelersstatistieken
 
Speler:  Gespeeld:  Gescoord: 
Randy Bankers 1 0
Mark Bosch 20
Leon van den Bosch 22
Merijn van Brussel 25
Tom van Bussel 23
Jeroen van Deursen 22 7
Sander van den Eijnde                       16 0
Teun van Erp 22
Daan Hendrix 2 0
Martijn Henst 18
Jowie van Heugten 10 0
Douwe Hurkmans 18 1
Roel Jansen 12  0
Menno Janssen 23 1
Timo Janssen  15
Ruud Leenen 19
Sam Ockers 10 2
Ralf van Oosterhout 8 0
René Peters 2 0
Tom Peters 2 0
Novah van der Schouw 1 0
Gianni Steijlen 5
Tim van Stiphout 1 0
Tijs van Tilburg 3 0
Stefan Vaas 25 0
Juul Verbugt 1 0
 

Beker

Indeling
  • Chèvremont (Kerkrade)
  • NWC (Asten)
  • Sportclub '25 (Bocholtz)
Programma
Zaterdag 2 september 2017 - 17.00 uur:
Sportclub '25 - NWC (1-1)

Zondag 10 september 2017 - 14.30 uur:
NWC - Chèvremont (2-0)

Zondag 17 september 2017 - 14.30 uur:
Chèvremont - Sportclub '25 (2-2)

Tweede ronde - Dinsdag 28 november 2017 - 20.00 uur:
NWC - SC Susteren (0-3)
 

Speelschema
 
Speelronde 1    Zondag 24 september 2017  
Beerse Boys Marvilde  1-4
Sportclub Irene Sparta '18  1-1
RKVVO  SV Blerick  3-1
RKSV Heeze  EFC  0-2
Rood-Wit Veldhoven FC Eindhoven AV  2-0
NWC  RPC  2-0
Wilhelmina Boys SV Someren  1-1
Speelronde 2 (1)   Zaterdag 30 september 2017  
SV Someren   NWC 1-0
Speelronde 2 (2) Zondag 1 oktober 2017   
RPC  RKSV Heeze  6-4
SV Blerick Sportclub Irene  0-3
Marvilde  Rood-Wit Veldhoven  1-0
FC Eindhoven AV RKVVO  3-1
Sparta '18  Beerse Boys  4-0
EFC Wilhelmina Boys  5-0
Speelronde 3    Zaterdag 7 oktober 2017   
Rood-Wit Veldhoven - RKVVO 2-2
Speelronde 3    Zondag 8 oktober 2017   
Beerse Boys  SV Blerick  2-0
Sportclub Irene  FC Eindhoven AV  5-2
RKSV Heeze  SV Someren  0-3
NWC Sparta '18  1-1
Wilhelmina Boys Marvilde  0-3
RPC  EFC  4-3
Speelronde 4    Zondag 15 oktober 2017   
RKVVO  Sportclub Irene  2-0
SV Someren  RPC  2-1
SV Blerick Rood-Wit Veldhoven  1-5
Marvilde  RKSV Heeze  1-4
FC Eindhoven AV  Beerse Boys  4-1
Sparta '18  Wilhelmina Boys  2-0
EFC  NWC  3-0
Speelronde 5    Zondag 22 oktober 2017  
Beerse Boys  Wilhelmina Boys  1-2
Sportclub Irene  NWC  0-0
RKVVO RKSV Heeze  0-2
SV Blerick  RPC  3-5
Marvilde  EFC  2-2
FC Eindhoven AV  SV Someren  3-4
Sparta '18  Rood-Wit Veldhoven  0-1
Speelronde 6    Zondag 29 oktober 2017   
Beerse Boys  Sportclub Irene  2-1
RKSV Heeze  FC Eindhoven AV  4-3
Rood-Wit Veldhoven         SV Someren  1-4
NWC Marvilde  0-1
Wilhelmina Boys RKVVO  0-1
RPC  Sparta '18  0-0
EFC  SV Blerick  8-1
Speelronde 7   Zondag 5 november 2017  
Sportclub Irene - Rood-Wit Veldhoven 1-0
RKVVO - Beerse Boys 1-2
SV Someren - EFC 1-0
SV Blerick - Wilhelmina Boys 2-1
Marvilde - RPC 0-0
FC Eindhoven AV - NWC 1-0
Sparta '18 - RKSV Heeze 2-1
Speelronde 8   Zondag 19 november 2017  
RKSV Heeze - SV Blerick 3-2
Rood-Wit Veldhoven - Beerse Boys 5-2
NWC - RKVVO 1-3
Wilhelmina Boys - Sportclub Irene 1-2
SV Someren - Marvilde 0-0
RPC - FC Eindhoven AV 5-4
EFC - Sparta '18 2-0
Speelronde 9   Zondag 26 november 2017  
Beerse Boys - NWC 0-0
Sportclub Irene - RKSV Heeze afg.
RKVVO - RPC 3-0
Rood-Wit Veldhoven - Wilhelmina Boys 1-2
SV Blerick - SV Someren afg.
FC Eindhoven AV - EFC 1-2
Sparta '18 - Marvilde 2-2
Speelronde 10   Zondag 3 december 2017  
RKSV Heeze - Beerse Boys 0-2
NWC - Rood-Wit Veldhoven 2-3
Wilhelmina Boys - FC Eindhoven AV 1-5
SV Someren - Sparta '18 0-2
RPC - Sportclub Irene 5-1
Marvilde - SV Blerick 2-1
EFC - RKVVO 4-2
Speelronde 11   Zondag 10 december 2017  
Beerse Boys - RPC afg.
Sportclub Irene - EFC afg.
RKVVO - SV Someren afg.
Rood-Wit Veldhoven - RKSV Heeze afg.
Wilhelmina Boys - NWC afg.
SV Blerick - Sparta '18 afg.
FC Eindhoven AV - Marvilde afg.
Speelronde 12   Zondag 17 december 2017  
RKSV Heeze - Wilhelmina Boys 4-1
NWC - SV Blerick 0-1
SV Someren - Sportclub Irene 2-2
RPC - Rood-Wit Veldhoven 0-4
Marvilde - RKVVO 1-1
Sparta '18 - FC Eindhoven AV 0-2
EFC - Beerse Boys 1-1
Speelronde 13   Zondag 28 januari 2018  
Beerse Boys - SV Someren 1-1
Sportclub Irene - Marvilde 1-1
RKVVO - Sparta '18 2-1
RKSV Heeze - NWC 2-1
Rood-Wit Veldhoven - EFC 1-2
Wilhelmina Boys - RPC 2-2
FC Eindhoven AV - SV Blerick 3-1
Speelronde 14   Zondag 4 februari 2018  
Marvilde - Beerse Boys 2-3
Sparta '18 - Sportclub Irene 2-0
SV Blerick - RKVVO afg.
EFC - RKSV Heeze 0-1
FC Eindhoven AV - Rood-Wit Veldhoven 1-2
RPC - NWC 0-1
SV Someren - Wilhelmina Boys 1-0
INHAAL   Zondag 18 februari 2018  
Beerse Boys - RPC 1-2
Sportclub Irene - EFC afg.
RKVVO - SV Someren 0-4
Rood-Wit Veldhoven - RKSV Heeze 1-2
Wilhelmina Boys - NWC 3-2
SV Blerick - Sparta '18 1-1
FC Eindhoven AV - Marvilde 3-3
Speelronde 15   Zondag 25 februari 2018  
Sportclub Irene - RKVVO afg.
RPC - SV Someren 0-1
Rood-Wit Veldhoven - SV Blerick 3-0
RKSV Heeze - Marvilde afg.
Beerse Boys - FC Eindhoven AV 0-1
Wilhelmina Boys - Sparta '18 2-2
NWC - EFC 2-0
Speelronde 16   Zaterdag 3 maart 2018  
RKVVO - Rood-Wit Veldhoven afg.
Speelronde 16   Zondag 4 maart 2018  
SV Blerick - Beerse Boys afg.
FC Eindhoven AV - Sportclub Irene afg.
SV Someren - RKSV Heeze afg.
Sparta '18 - NWC afg.
Marvilde - Wilhelmina Boys afg.
EFC - RPC afg.
Speelronde 17   Zondag 11 maart 2018  
Rood-Wit Veldhoven - Sportclub Irene 1-1
Beerse Boys - RKVVO 2-3
EFC - SV Someren 2-0
Wilhelmina Boys - SV Blerick 1-1
RPC - Marvilde 0-2
NWC - FC Eindhoven AV 1-1
RKSV Heeze - Sparta '18 3-2
Speelronde 18   Zondag 18 maart 2018  
Sportclub Irene - Beerse Boys afg.
FC Eindhoven AV - RKSV Heeze afg.
SV Someren - Rood-Wit Veldhoven afg.
Marvilde - NWC afg.
RKVVO - Wilhelmina Boys afg.
Sparta '18 - RPC afg.
SV Blerick - EFC afg.
Speelronde 19   Zaterdag 24 maart 2018  
RPC - SV Blerick 2-0
Speelronde 19   Zondag 25 maart 2018  
Wilhelmina Boys - Beerse Boys 0-3
NWC - Sportclub Irene 0-1
RKSV Heeze - RKVVO 3-0
EFC - Marvilde 2-0
SV Someren - FC Eindhoven AV 1-1
Rood-Wit Veldhoven - Sparta '18 3-2
Speelronde 20   Zaterdag 31 maart 2018  
Marvilde - SV Someren 0-2
Sparta '18 - EFC 0-1
Sportclub Irene - Wilhelmina Boys 5-1
RKVVO - NWC 1-0
Speelronde 20   Zondag 1 april 2018  
SV Blerick - RKSV Heeze 0-4
Beerse Boys - Rood-Wit Veldhoven 2-0
FC Eindhoven AV - RPC 1-0
Speelronde 21   Zondag 8 april 2018  
NWC - SV Someren 1-1
RKSV Heeze - RPC 1-1
Sportclub Irene - SV Blerick 3-0
Rood-Wit Veldhoven - Marvilde 3-4
RKVVO - FC Eindhoven AV 1-4
Beerse Boys - Sparta '18 2-3
Wilhelmina Boys - EFC 1-3
INHAAL   Donderdag 12 april 2018  
Sportclub Irene - RKSV Heeze 0-6
SV Blerick - EFC 0-2
RKVVO - Wilhelmina Boys 2-2
Speelronde 22   Zondag 15 april 2018  
RPC - Wilhelmina Boys 4-0
SV Blerick - FC Eindhoven AV 1-4
SV Someren - Beerse Boys 1-0
Sparta '18 - RKVVO 4-3
Marvilde - Sportclub Irene 3-1
EFC - Rood-Wit Veldhoven 3-1
NWC - RKSV Heeze 0-4
INHAAL   Donderdag 19 april 2018  
Sportclub Irene - Beerse Boys 1-1
Speelronde 23   Zondag 22 april 2018  
Beerse Boys - RKSV Heeze 1-4
Rood-Wit Veldhoven - NWC 2-1
FC Eindhoven AV - Wilhelmina Boys 3-1
Sparta '18 - SV Someren 4-2
Sportclub Irene - RPC 0-0
SV Blerick - Marvilde 3-1
RKVVO - EFC 1-2
INHAAL   Zondag 29 april 2018  
SV Blerick - SV Someren 0-3
RKSV Heeze - Marvilde 2-0
Sportclub Irene - RKVVO 1-3
Sparta '18 - RPC 2-1
INHAAL   Zondag 6 mei 2018  
RKVVO - Rood-Wit Veldhoven 3-0
SV Blerick - Beerse Boys 0-4
FC Eindhoven AV - Sportclub Irene 0-1
SV Someren - RKSV Heeze 1-5
Sparta '18 - NWC 2-0
Marvilde - Wilhelmina Boys 5-2
EFC - RPC 1-0
INHAAL   Donderdag 10 mei 2018  
Sportclub Irene - EFC 0-0
SV Blerick - RKVVO 2-1
Marvilde - NWC 1-2
FC Eindhoven AV - RKSV Heeze 2-1
SV Someren - Rood-Wit Veldhoven 1-2
Speelronde 24   Zondag 13 mei 2018  
NWC - Beerse Boys 2-2
RKSV Heeze - Sportclub Irene 2-0
RPC - RKVVO 1-0
Wilhelmina Boys - Rood-Wit Veldhoven 1-2
SV Someren - SV Blerick 2-1
EFC - FC Eindhoven AV 0-1
Marvilde - Sparta '18 0-1
Speelronde 25   Zondag 20 mei 2018  
Wilhelmina Boys - RKSV Heeze 0-3
SV Blerick - NWC 1-1
Sportclub Irene - SV Someren 2-5
Rood-Wit Veldhoven - RPC 0-2
RKVVO - Marvilde 2-0
FC Eindhoven AV - Sparta '18 3-1
Beerse Boys - EFC 4-5
Speelronde 26   Zondag 27 mei 2018  
RPC - Beerse Boys  
EFC - Sportclub Irene  
SV Someren - RKVVO  
RKSV Heeze - Rood-Wit Veldhoven  
NWC - Wilhelmina Boys  
Sparta '18 - SV Blerick  
Marvilde - FC Eindhoven AV