Uitnodiging vrijwilligersavond 17 mei 2019

09-04-2019
Als bestuur zijn wij trots op de vele mensen die binnen onze vereniging actief zijn. Zonder al deze mensen kan NWC niet goed functioneren!! Om iedereen te bedanken voor zijn inzet willen we alle vrijwilligers uitnodigen om samen een verrassende avond in de kantine te beleven.
Dus als je in het seizoen 2018/2019 actief bent (geweest) als vrijwilliger dan ben je samen met je partner van harte welkom op onze vrijwilligersavond. Als dank voor jullie inzet wordt deze avond aangeboden door NWC Asten.

Laat je verrassen door professioneel amusement, een top DJ en een culinaire avondreis.

Het enige wat we van je vragen is om je even aan te melden middels onderstaand formulier zodat we een indruk hebben van het aantal vrijwilligers dat op deze avond aanwezig zal zijn. 

Aanmelding vrijwilligersfeest 2019