Schema teamfoto's Jeugd op 22 en 29 September

12-09-2018
Ook dit jaar worden er weer foto's van de teams gemaakt. Dit zal gedaan worden door Saskia Tulkens en wel op 22 en 29 september a.s.. Het schema ziet er als volgt uit:
Datum Tijd Foto tijdstip Thuisteam Uitteam
         
22-9-2018 09:15 8:40 NWC JO7-1  ONDO JO7-1
22-9-2018 09:15 8:45 NWC JO7-2 ONDO JO7-1
22-9-2018 09:15 8:50 NWC JO8-1 Mierlo Hout JO8-1
22-9-2018 09:15 8:55 NWC JO8-2G Someren JO8-2
22-9-2018 09:15 9:00 NWC JO9-3G Sparta'25 JO9-2
22-9-2018 09:15 9:05 NWC JO9-5G NWC JO9-4G
         
22-9-2018 10:15 9:40 NWC JO10-1 SJO Helmondia-Mulo JO10-1
22-9-2018 10:15 9:45 NWC JO10-4 SPV JO10-1
22-9-2018 10:15 9:50 NWC JO11-1 Stiphout Vooruit JO11-1
22-9-2018 10:15 9:55 NWC JO11-5G Mierlo Hout JO11-4
22-9-2018 10:15 10:00 NWC JG1G FC Oda JG1G
         
22-9-2018 11:30 11:00 NWC JO12-1G S.V. Brandevoort JO12-1
22-9-2018 11:30 11:05 NWC JO12-3 DESM JO12-1
22-9-2018 11:30 11:10 NWC JO13-3 Olympia Boys JO13-1
         
22-9-2018 13:00 12:00 NWC JO15-5 UITWEDSTRIJD TEGEN SOMEREN
         
22-9-2018 13:00 12:35 NWC JO15-1 Scharn JO15-1
22-9-2018 13:00 12:40 NWC JO15-4 Olympia Boys JO15-1
22-9-2018 13:00 12:45 NWC JO17-5 S.V. Brandevoort JO17-6
22-9-2018 14:00 12:50 NWC G1 UITWEDSTRIJD TEGEN HEYTHUYSEN
         
22-9-2018 14:45 14:20 NWC JO17-1 SHH JO17-1
22-9-2018 14:45 14:25 NWC JO19-3 Deurne JO19-3
22-9-2018 14:45 14:30 NWC MO19-1 Boekel Sport MO19-1
         
Datum Tijd Foto tijdstip Thuisteam Uitteam
         
29-9-2018 09:15 8:40 NWC JO7-3G Mifano JO7-1/JO7-2
29-9-2018 09:15 8:45 NWC JO7-4 Mifano JO7-1/JO7-2
29-9-2018 09:15 8:50 NWC JO8-3G SJO Helmondia-Mulo JO8-4
29-9-2018 09:15 8:55 NWC JO9-1 Gemert JO9-2
29-9-2018 09:15 9:00 NWC JO9-2G SJO Helmondia-Mulo JO9-2
29-9-2018 09:15 9:05 NWC JO9-4G Liessel JO9-1
         
29-9-2018 10:15 9:40 NWC JO10-2 SJO Helmondia-Mulo JO10-2
29-9-2018 10:15 9:45 NWC JO10-3G Someren JO10-3G
29-9-2018 10:15 9:50 NWC JO11-2 Mifano JO11-1
29-9-2018 10:15 9:55 NWC JO11-3 Deurne JO11-2
29-9-2018 10:15 10:00 NWC JO11-4 Bruheze JO11-3
         
29-9-2018 11:30 10:55 NWC JO12-2 S.V. Brandevoort JO12-3
29-9-2018 11:30 11:00 NWC JO12-4G Someren JO12-4G
29-9-2018 11:30 11:05 NWC JO12-5G Stiphout Vooruit JO12-1
29-9-2018 11:30 11:10 NWC JO13-1 Scharn JO13-1
29-9-2018 11:30 11:15 NWC JO13-2 Laar JO13-2
         
29-9-2018 13:00 12:30 NWC JO15-2 Rood Wit'62 JO15-1
29-9-2018 13:00 12:35 NWC JO15-3 Someren JO15-2
29-9-2018 13:00 12:40 NWC JO17-4 Someren JO17-3G
29-9-2018 13:00 12:45 NWC MO15-1 FCV-Venlo MO15-1
         
29-9-2018 15:00 13:55 NWC JO19-2 UITWEDSTRIJD TEGEN ZSV
         
29-9-2018 14:45 14:15 NWC JO19-1 SHH JO19-1
29-9-2018 14:45 14:20 NWC JO17-2 DESM JO17-1
29-9-2018 14:45 14:25 NWC JO17-3 Bruheze JO17-3